4m.no info på FIBERKABEL. [ fiberkabel ] [ Rekommenderad och billigt ]

- Søkemotoren for priser

Trenger du penger? | Bra tilbud på musikk, datautstyr, reiser og hotell

 
Søk her:

Eksempel: dunjakke - Kjempebillig datautstyr
 


Toslink fiberkabel audio 15mtr
Toslink Fiberkabel Audio 15mtr
Pris:177,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1


Deltaco Digital Fiberkabel Audio, Toslink-MiniPlug, 2m
Deltaco Digital Fiberkabel Audio, Toslink-MiniPlug, 2m
Pris:39,- kr
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Fiberkabel (LC - LC) 50/125, OM3, Multimode 0,5 m
Fiberkabel (LC - LC) 50/125, OM3, Multimode 0,5 M
Pris:189,- kr
Beskrivelse:Lengde: 0, 5 meter Stikk: LC ? LC Innerleder: 50/ 125 my Standard: OM3 Metode: Multimode Fiberkabel med
LC ? LC-stikk og støtte for multimode.
Frakt:39,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Optisk Fiberkabel 2m
Optisk Fiberkabel 2m
Pris:36,- kr
Beskrivelse:Optisk fiberkabel audio Toslink-Toslink Lengde: 2m
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Olympus PTCB-E02 optisk  fiberkabel
Olympus PTCB-E02 Optisk Fiberkabel
Pris:1099,- kr
Frakt:Kostnadsfritt
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink fiberkabel audio 3mtr
Toslink Fiberkabel Audio 3mtr
Pris:88,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink premium fiberkabel audio, gullbelagte kontakter - 5mtr
Toslink Premium Fiberkabel Audio, Gullbelagte Kontakter - 5mtr
Pris:162,- kr
Beskrivelse:Optisk kabel med Toslink-kontakter i materiale og design som garanterer ekstra kvalitet og lang holdbarhet.
Med en lengde på 1 meter er kabelen liten og smidig i kombinasjon med sine 5 mm i diameter. Den optiske
kabelen for digital lyd og derfor din beste venn når du skal koble en Blu-ray-spiller, forsterker
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink premium fiberkabel audio, gullbelagte kontakter - 1mtr
Toslink Premium Fiberkabel Audio, Gullbelagte Kontakter - 1mtr
Pris:106,- kr
Beskrivelse:Optisk kabel med Toslink-kontakter i materiale og design som garanterer ekstra kvalitet og lang holdbarhet.
Med en lengde på 1 meter er kabelen liten og smidig i kombinasjon med sine 5 mm i diameter. Den optiske
kabelen for digital lyd og derfor din beste venn når du skal koble en Blu-ray-spiller, forsterker
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink premium fiberkabel audio, gullbelagte kontakter - 3mtr
Toslink Premium Fiberkabel Audio, Gullbelagte Kontakter - 3mtr
Pris:133,- kr
Beskrivelse:Optisk kabel med Toslink-kontakter i materiale og design som garanterer ekstra kvalitet og lang holdbarhet.
Med en lengde på 1 meter er kabelen liten og smidig i kombinasjon med sine 5 mm i diameter. Den optiske
kabelen for digital lyd og derfor din beste venn når du skal koble en Blu-ray-spiller, forsterker
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink premium fiberkabel audio, gullbelagte kontakter - 2mtr
Toslink Premium Fiberkabel Audio, Gullbelagte Kontakter - 2mtr
Pris:120,- kr
Beskrivelse:Optisk kabel med Toslink-kontakter i materiale og design som garanterer ekstra kvalitet og lang holdbarhet.
Med en lengde på 1 meter er kabelen liten og smidig i kombinasjon med sine 5 mm i diameter. Den optiske
kabelen for digital lyd og derfor din beste venn når du skal koble en Blu-ray-spiller, forsterker
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink miniplugg audio fiberkabel 2mtr
Toslink Miniplugg Audio Fiberkabel 2mtr
Pris:66,- kr
Beskrivelse:FargeSvart   Ferritkjerne(er)Nei   Gullbelagte kontakterNej   KontakterToslink han  MiniPlug han
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1


Toslink miniplugg audio fiberkabel 1mtr
Toslink Miniplugg Audio Fiberkabel 1mtr
Pris:55,- kr
Beskrivelse:FargeSvart   Ferritkjerne(er)Nei   Gullbelagte kontakterNej   KontakterToslink han  MiniPlug han
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Hdmi extender / forlenger over fiberkabel opp til 600m, 1080p, 3d, hdcp, hdmi 19-pin hu, rs-232, lc simplex
Hdmi Extender / Forlenger Over Fiberkabel Opp Til 600m, 1080p, 3d, Hdcp, Hdmi 19-pin Hu, Rs-232, Lc Simplex
Pris:11077,- kr
Beskrivelse:ATENs VE882 er en fiberoptisk HDMI-forlenger som kan forlenge ditt HDMI-signal over lengre avstander enn hva
du kan med f.eks. nettverkskabler. Med hjelp av en fiberkabel kan du sende ditt HDMI-signal opp til 600m.
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Hdmi extender / forlenger over fiberkabel opp til 20km, 1080p, 3d, hdcp, hdmi 19-pin hu, rs-232, lc simplex
Hdmi Extender / Forlenger Over Fiberkabel Opp Til 20km, 1080p, 3d, Hdcp, Hdmi 19-pin Hu, Rs-232, Lc Simplex
Pris:15266,- kr
Beskrivelse:ATENs VE882 er en fiberoptisk HDMI-forlenger som kan forlenge ditt HDMI-signal over lengre avstander enn hva
du kan med f.eks. nettverkskabler. Med hjelp av en fiberkabel kan du sende ditt HDMI-signal opp til 20km.
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Deltaco Digital Fiberkabel Audio, Toslink-Toslink, 3m
Deltaco Digital Fiberkabel Audio, Toslink-Toslink, 3m
Pris:49,- kr
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink fiberkabel audio 10mtr
Toslink Fiberkabel Audio 10mtr
Pris:129,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink fiberkabel audio 1mtr
Toslink Fiberkabel Audio 1mtr
Pris:62,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink fiberkabel audio 2mtr
Toslink Fiberkabel Audio 2mtr
Pris:76,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Toslink fiberkabel audio 5mtr
Toslink Fiberkabel Audio 5mtr
Pris:106,- kr
Beskrivelse:For å koble til f.eks DVD-spillere, Minidisc eller andre lydkilder, via deres optiske lyd- ut/ inngang. 
Frakt:139,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Digital fiberkabel audio, Toslink-Toslink, 3m
Digital Fiberkabel Audio, Toslink-Toslink, 3m
Pris:50,- kr
Beskrivelse:Digital fiberkabel audio, Toslink-Toslink, 3m
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Digital fiberkabel audio, Toslink-Toslink, 1m
Digital Fiberkabel Audio, Toslink-Toslink, 1m
Pris:36,- kr
Beskrivelse:Digital fiberkabel audio, Toslink-Toslink, 1m For å koble til f.eks. DVD-spiller, Minidisc eller andre
lydkilder, via deres optiske lyd ut/ inngang.
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Optisk Fiberkabel (LC/LC) 2 meter
Optisk Fiberkabel (LC/LC) 2 Meter
Pris:249,- kr
Beskrivelse:Optisk fiberkabel LC-LC, 2 meter Multimode (62, 5/ 125µ) Duplex
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Optisk Fiberkabel (LC/LC) 5 meter
Optisk Fiberkabel (LC/LC) 5 Meter
Pris:169,- kr
Beskrivelse:Optisk fiberkabel LC-LC, 5 meter Multimode (62, 5/ 125µ) Duplex
Frakt:69,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Optisk Fiberkabel (ST/ST) 2 meter
Optisk Fiberkabel (ST/ST) 2 Meter
Pris:99,- kr
Beskrivelse:Optisk fiberkabel ST-ST, 2 meter Multimode (62, 5/ 125µ) Duplex
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Optisk Fiberkabel (SC/SC) 2 meter
Optisk Fiberkabel (SC/SC) 2 Meter
Pris:119,- kr
Beskrivelse:Optisk fiberkabel SC-SC, 2 meter Multimode (62, 5/ 125µ) Duplex
Frakt:49,-
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Razer Tiamat Expert 2.2 Stereo
Razer Tiamat Expert 2.2 Stereo
Pris:849,- kr
Beskrivelse:Optimalt til gaming, God passform, Volumkontroll på ledningen, Utbyttbare soft-touch øreputer, Flettet
fiberkabel, Dyp bass
Frakt:Kostnadsfritt
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:Yes

Audison OP 4.5 - Toslink, optisk kabel konstruert for bil, 4.5m
Audison OP 4.5 - Toslink, Optisk Kabel Konstruert For Bil, 4.5m
Pris:399,- kr
Beskrivelse:Optisk signalkabel designet for bilstereo-installasjoner. Tillater overføring av optiske signal på 10 meter
uten signal-tap. Kabelen er godt beskyttet med tykk isolering. Dette gjør den slitesterk og spesielt godt
egnet til å trekkes under teppe i bil. Metall-kontakten beskytter den optiske fiberkabelen
Frakt:Kostnadsfritt
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Audison OP 1.5 - Toslink, optisk kabel konstruert for bil, 1.5m
Audison OP 1.5 - Toslink, Optisk Kabel Konstruert For Bil, 1.5m
Pris:249,- kr
Beskrivelse:Optisk signalkabel designet for bilstereo-installasjoner. Tillater overføring av optiske signal på 10 meter
uten signal-tap. Kabelen er godt beskyttet med tykk isolering. Dette gjør den slitesterk og spesielt godt
egnet til å trekkes under teppe i bil. Metall-kontakten beskytter den optiske fiberkabelen
Frakt:Kostnadsfritt
Levering:Sjekk nettsiden
Lagerstatus:1

Fant du ikke det du letet etter?
Søk her:



E-post:
Relaterte søk:
Audio | Toslink | Optisk | Hdmi | Lc | Digital | Premium | Gullbelagte | Kontakter | 1mtr
Utrolig
Billig
Iphone salg

Brukertestet
Iphone 5 Iphone 5

Anbefales
Best i Test
Testvinner